Greyder Ayakkabı Hatalı Ürün...

Nazlı Nalci A. |

Malatya Park AVM mağazasından aldığım ayakkabının bağcığının geçtiği metal ilk giydiğim günde koptu. Mağazaya götürdüm garantiye gönderdiler ancak işlemin ne kadar süreceği konusunda bilgi vermediler. 12 gün oldu ürün hala incelemede. "Uzman"lar inceliyormuş. Basit bir metalin neyini bu kadar incelediklerini anlayamadım. Bir sürü para verdiğim ürünün 1. günden kopmasını mı şikayet etsem, basit bir metal kopmasının günlerce incelendiğini mi şikayet etsem yoksa mevsimi geçti ayakkabıyı artık giyemeyeceğimi mi şikayet etsem bilmiyorum. Müşteri hizmetleri de garanti süresinin 21 iş günü olduğunu bunu mağazaya sormam gerektiğini iletti. Ayrıca beklemem gerektiği konusunda da uyarıda bulundular. Markanın neresini tutsan elinde kalıyor. Bir daha kapısından bile geçmem.

Etiketler :

Firma Tamir - Tadilat Bayi Kusurlu-Defolu Ürün Satışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Nazlı Nalci A.
  04 Kasım
  14:10

  4 Kasım 2016 tarihi itibari ile henüz ayakkabıma ulaşmış ya da bir bilgi almış değilim. Hayatından endişe ediyorum.

 • Nazlı Nalci A.
  21 Ekim
  12:44

  Bugün bir şey daha öğrendim, ben ayakkabıyı mağazaya 28 Eylül'de teslim ettim ancak kendileri 3 Ekim'de merkeze göndermişler bu nedenle 3 Kasım'a kadar süresi varmış. Ben böyle saçma şey duymadım.

 • Nazlı Nalci A.
  17 Ekim
  15:15

  Zaten şikayetimin sebebi 11.10.2016 tarihinde aktarmış olduğunuz bilginin yetersiz ve anlamsız olmasıydı. 17.10.2016 tarihi itibari ile ayakkabımın akıbeti ile ilgili hala olumlu bir bilgi almış değilim. Dediğim gibi artık mevsimi geçti. Bu tarihten sonra bilgi vermeniz de bir şeyi değiştirmez. Markanızdan alışveriş yapmamam gerektiği konusunu tecrübe etmiş oldum. Teşekkür ederim.

 • 11 Ekim
  10:54

  Değerli müşterimiz;

  İletmiş olduğu bildirim tarafımızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sizlerle konu ile ilgili 11.10.2016 tarihinde iletişime geçilerek bilgi aktarılmıştır.

  Saygılarımızla,
  Greyder Müşteri İlişkileri