Greyder Ayakkabı Garanti Dahilinde Değişim Talebi.

Ufuk Deniz A. |

Mayıs ayında aldığım ayakkabının topuğu düştü. 6 ay garanti verdikleri ayakkabıyı kargo ile Cevahir AVM'de Greyder Ayakkabı'ya yolladım. Ayakkabı işleme 10 Ağustos'ta alındı. En azından teslim için makbuz verdiler fakat üzerinden 22 gün geçmesine rağmen halen "incelemede" diye cevap veriliyor. Bu kadar iyi paralar vererek, iyi bir ayakkabı satın aldığımızı düşünerek yanıldığımı anladım.

Sattığınız ürünün birazda arkasında durun, bu kadar büyük bir firmaya hiç yakışmıyor. Keşke kendim tamir ettirip, giymeye devam etseydim. En azından ayakkabı bende olurdu. Umarım bu şikayet ilgili yerlere ulaşır.

Etiketler :

Garanti Kapsam

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Eylül
  10:15

  Değerli müşterimiz;

  İletmiş olduğu bildirim tarafımıza ulaşmıştır. Konu ile ilgili tarafınıza geri dönüş gerçekleştirilmiş olup ulaşılamamıştır. Dilerseniz bize her türlü görüş, öneri, istek ve sorularınız için 0850 744 0 777 nolu çağrı merkezi numaramızdan yada musterihizmetleri@greyder.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.


  Saygılarımızla,

  Greyder Müşteri İlişkileri

 • 05 Eylül
  09:26

  Değerli müşterimiz;

  İletmiş olduğu bildirim tarafımıza ulaşmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sizlerle en kısa süre içerisinde iletişime geçilecektir.

  Saygılarımızla,

  Greyder Müşteri İlişkileri