11 Eylül 2013

Greyder Ayakkabı Defolu Ürün!

04.08.2013 tarihinde Greyder Ayakkabı mağazasından aldığım ayakkabım ile 100 metre ileride olan ofisime kadar yürüdüm. Ayağımı rahatsız ettiği için çıkarıp kutusuna geri koydum. Eve gidip kutusunu açıp incelediğimde ayakkabının sol çiftinin iç kısmında ve sağ çiftinin sağ kısmında tutkal tarzı, boyaya zarar vermiş ve çıkartamadığım lekeler olduğunu fark ettim.

Ertesi gün mağazaya geri götürdüm. Mağaza çalışanıyla incelerken sağ çiftin sağ üst kısmında bıçakla yapılmış gibi bir kesik olduğunu fark ettik. Ürün incelemeye gitti ve giyilmiş gibi dikkate alındı. Sorunsuzdur diye geri geldi ama sorunlu. Greyder'de böyle bir şey yaşamak üzücü. Asla alışveriş yapılmaması gereken bir marka benim için.

Pelin 326 Okunma

Cevaplar

  • Pelin 19 Eylül 2013

    Kurumsal olarak hiçbir iyileştirici çözüm üretemeyen, yıllarca kaliteli bir marka olduğunu düşündüğüm ve sorun yaşamadığım için aksini farkedemediğim bu markadan asla alışveriş yapmayacağım. Ürün kalitesi yeterince yüksek olmamakla birlikte sorun yaşamanız dahilinde yaşanan süreçte hiçbir tatmin edici cevap alabileceğiniz kimse muhattabınız olamıyor. Sorun yaşadığım için ve sorunun bu denli çözümsüz bırakılmasından büyük üzüntü duydum. Bir daha alışveriş yapmayı asla düşünmüyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön