24 Ekim 2016

Greyder Ayakkabı Çantanın İki Gün İçinde Boya Verip Sapının ve Dikişlerinin Sökülmesi.

İstanbul Optimum AVM'den aldığım bordo postacı çantası iki gün içinde tişörte bordo renk vermiş ve çantanın askısı ile dikişleri sökülmeye başlamıştır. Mağazaya götürdüğümde fabrikaya gönderilmiş 21 günde gelmiştir. Defalarca iade ve değişim talep etmeme rağmen çantayı geri almak zorunda bırakılıyorum. Dikişler tamir olsa da boya sorunum baki kalmıştır. 1 ay içinde ürün değiştirme hakkı vardır. Bu çanta kullanılmadan bu sorunları yaşatmasına rağmen geri veriliyor. Mağaza görevlisinin değişim olabilir diyip yanlış yönlendirmesi de cabası.

Tuba 916 Okunma

Cevaplar

  • Tuba 27 Aralık 2016

    İlgili cantanin para iadesi tarafıma meşakkatli bir surecten sonra yapılmıştır. Optimum mağaza Mudurune kibarligindan oturu teşekkür ederim.

  • Tuba 25 Ekim 2016

    Daha önce de şikayetimi aynı başlıkla belirtmiştim. Müşteri hizmetlerinden İsmail Bey'in "Bizim ürünlerimiz zaten boya veren ürünlerdir ve bu çantanın içindeki kullanma kılavuzunda yazar. "açıklamasıyla tekrar mağazaya gittim ve çantanın farklı renginin içine baktım ve bir talimat kılavuzu yoktu. Kaldı ki benim aldığım çantada da yoktu. Müşteri hizmetleri çok ağdalı cümlelerle konuşuyorlar ama bir bilseler ki mağazaların bundan bir haber. Ürünü boya verme sorunu çözülmediği için tekrar fabrikaya yolladılar. Bu böyle gidecek ve yolumuz hakem heyetinde kesişecek diye umuyorum. Kanuni hakkımızı mağaza politikası adı altında gasp ediyorlar. Daha önce hiçbir alışverişimde bunu yaşamamıştım. Peşlerindeyim.

  • Greyder Ayakkabı Temsilcisi24 Ekim 2016

    Değerli müşterimiz; İletmiş olduğu bildirim tarafımızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sizlerle konu ile ilgili 24.10.2016 tarihinde iletişime geçilerek bilgi aktarılmıştır. Saygılarımızla, Greyder Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön