Greyder Ayakkabı Bot Kızımın Ayağını Mahvetti!

Yasin Y. |

212 AVM'de bulunan Greyder mağazasından kızıma aldığım ayakkabı ''bot'' kızımın ayağının arkasından vurmak suretiyle ayağını yaralamıştır. Buna istinaden ayakkabı mağazaya bırakılmış ürünle ilgili şikayetler bildirilmiş bunun üzerine mağazada S**** isimli şahıs kalıba ve ayağının altına gizli topuk koyarak sorunu çözebileceğini, ayakkabıyı 1 gün sonrasına alacağımız söylendi.

Ayakkabı 1 gün sonunda alındı dedikleri gibi müdahale yapılığı tarafımıza bildirildi. Ayakkabı alınıp tekrardan 1 gün sonrasında giyildi yapıldığı söylenen ayakkabı hiçbir şekilde yapılan müdahalenin hiçbir işe yaramadığı görüldü. Kızımın ayağını daha çok yara yapmaya başladı mağaza hiçbir şekilde ilgilenmiyor.

Etiketler :

Bayi Kusurlu-Defolu Ürün Satışı Firma Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Temmuz
  12:27

  Değerli müşterimiz;

  İletmiş olduğu bildirim tarafımızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sizlerle konu ile ilgili 25.02.2016 tarihinde iletişime geçilerek bilgi aktarılmıştır.

  Saygılarımızla,

  Greyder Müşteri İlişkileri

 • 28 Temmuz
  12:25

  Değerli müşterimiz;

  İletmiş olduğu bildirim tarafımıza ulaşmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sizlerle en kısa süre içerisinde iletişime geçilecektir.

  Saygılarımızla,

  Greyder Müşteri İlişkileri