Greyder Ayakkabı Bot Deforme Oldu.

Mahmut D. |

Malatya park Boyner mağazasından 06.12.2013 de aldığım 640 model numaralı 170 TL fiyatlı botumu kullanmaya başladıktan yaklaşık 1.5 ay sonra her iki sağsol tabanı yapışkanlı yerlerinden çıktığı için Boyner mağazasına tadilat istemediğimi ve değişim istediğimi belirterek firmaya gönderdim. Firma botu yaklaşık 2-3 hafta sonra 31 Mart 2014 de tekrar tabanları yapıştırıp geri gönderdi.

Artık kış bittiği ve yazın kullanmadığım için botumu kaldırdım ve kullanmadım ama bir daha bu marka bot almamaya yemin ederek. Sonra 2014 kışında tekrar kullandım ve 3 ay sonra botun sağ üst kısmındaki ipliklerinin attığını görünce iyi sinir oldum ve bir daha Greyder marka hiçbir ürünü almayacağıma yemin ettim.

Etiketler :

Deri - Kumaş vb. Malzeme Firma Tamir - Tadilat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mahmut D.
  09 Ekim
  12:44

  Sadece sizin markanıza ait hiçbir ürünü almayacağımı ve aileme ürünlerinizi kullandırmayacağımı bilmenizi isterim. Sizin müşteri memnuniyetiniz bu kadar

 • Mahmut D.
  26 Temmuz
  15:33

  maşallah erken cevap vermissiniz. Markanizin arkasında ne kadar durdugunuz buradan anlasiliyor. Bu cevabi keşke sizin musterinizken bana verseydiniz ama artık sizin markaniza guvenmeyen ve almayan biri olarak rahatsız etmezseniz sevinirim

 • 26 Temmuz
  14:38

  Değerli müşterimiz;

  İletmiş olduğu bildirim tarafımıza ulaşmıştır.Dilerseniz bize her türlü görüş, öneri, istek ve sorularınız için 0850 744 0 777 nolu çağrı merkezi numaramızdan yada musterihizmetleri@greyder.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.


  Saygılarımızla,

  Greyder Müşteri İlişkileri