Greyder Ayakkabı Ayıplı Ürün...

Ahmet K. |

Greyder Ayakkabı'nın 12 Temmuz 2015 tarihinde Bayrampaşa Forum İstanbul mağazasından parmak arası terlik aldım. Yaklaşık 8 gün sonra terliğin sol tarafı kendiliğinden herhangi zorlama ve sıvıya sokmadan derisinde yıpranma ve genişleme oldu. Müşteri hizmetlerine bilgisini verdim ve dönüş yapan olmadı. Terliği o günden sonra kullanmadım bol olduğu için. Garantisi bitmeden 29 Haziran'da servise göndermek amacıyla mağazaya bıraktım.

3 gün önce dönüş yaptılar ürününüz hazır herhangi bir üründe ikisi arasında değişiklik yoktur dediler. Müşteri hizmetlerini arıyorum benim ürünüm 1 hafta kullanmayla bu hale nasıl gelir biri farklı diğeri farklı. Mağaza müdürüyle yazışıyorlar. Mağaza müdürü de şahsi fikri olarak üründe hata olduğunu ve müşteriyle ilgili olmadığını tarafıma ve müşteri hizmetlerine belirtiyor. Müşteri hizmetleri bizim yapabileceğimiz bir şey yok o zaman getirseydiniz dediler. Takdir sizin.

Etiketler :

Bayi Kusurlu-Defolu Ürün Satışı Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ahmet K.
  15 Temmuz
  11:48

  Sayın GREYDER

  Herhangi tarafıma bilgilendirme yapılmamış ve buradaki ilgi alakanızı ürününüz hakkında da gerçekleştirseniz ve tarafıma yetkili tarafından dönüş yapılsa memnun olacağım

  Saygılarımla

  Mağdur Müşteri

 • 15 Temmuz
  11:41

  Değerli Müşterimiz,


  Ses kaydı talebiniz ile ilgili 15.07.2016 tarihinde yapmış olduğunuz görüşmemize istinaden detaylı bilgilendirme tarafınıza sağlanmıştır.

  Saygılarımızla,
  İyi Günler Dileriz.

 • Ahmet K.
  15 Temmuz
  11:26

  Değerlendirmenize saygım sonsuz ama konuşma kayıtlarımızı dınleyelım dedıgımızde İsmail Beye; savcılıkdan izin alın gelin demesi sizce nasıl değerlendirmedir.

 • 15 Temmuz
  11:23

  Değerli müşterimiz;

  İletmiş olduğu bildirim tarafımızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sizlerle konu ile ilgili 15.07.2016 tarihinde iletişime geçilerek bilgi aktarılmıştır.

  Saygılarımızla,

  Greyder Müşteri İlişkileri