20 Ekim 2016

Greyder Ayakkabı Ayakkabının Tabanı 4 Ayda Eridi ve Firma Kullanıcı Hatası Deyip Geri Gönderdi.

04.04.2016 tarihinde Starcity AVM'deki Greyder'den 150 TL'lik beyaz bir ayakkabı aldım ve 4 ay kullanamadım çünkü tabanı eridi. Starcity şubenize götürdüm durumu izah ettim merkeze gönderdiler ama sonuç maalesef kullanıcı hatası diye geri geldi, hiçbir işlem yapılmadı. Pazardan alsam en az bir yıl giyerdim, hakkımı vermez mağduriyetimi gidermez.

Garantili diye tercih edip çok para verdiğimiz bu tarz Greyder gibi firmaların kurumsallığına hiç yakışmıyor.Kurumsallığı ve müşteri memnuniyetini reklamlarda ve kendi içinizdeki gruplarda ağzınızdan düşürmüyorsunuz. Müşteriler ile anket yaparak müşteri memnuniyetinizi ölçmenizi tavsiye ederim.

Osman 313 Okunma

Cevaplar

 • Osman 28 Ekim 2016

  Buradaki şikayetlere baktığınızda da anlaşıldığı gibi Greyder müşterilerine otomatik cevap olarak kullanıcı hatası teşhisi koyup kendi sorunlarını müşterilerine yüklüyor, sorunu çözmüyor.

 • Osman 26 Ekim 2016

  Buradaki şikayetlere otomatik mail ile geri dönüyorlar arkasından telefon açıp soruna kullanıcı Hatası deyip bir şey yapmıyorlar... Zaten kullanıcı hatası diye hazır fotokopileri ayakkabıyla birlikte gönderiyorsunuz, sorun Kullanıcı hatası olamayacak sorunlara kullanıcı hatası deyip işten sıyrılmaya çalışmanız. Firma kullanıcı hatası deyip müşterilerini mağdur etmeye devam etmektedir... Evdeki diğer greyder ayakkabılar 3 yıl dayanırken bu model 4 ay dayanmadı benim yürüyüşüm de değişmedi. Yetkilinin verdiği örnek de bu ayakkabıyı aldıktan sonra ayağımızı yere sürüyerek gitmiş olabilirmişiz:) tekrar değerlendirmenizi ve en azından ayakkabının tabanını değiştirmenizi talep ediyorum.

 • Greyder Ayakkabı Temsilcisi24 Ekim 2016

  Değerli müşterimiz; İletmiş olduğu bildirim tarafımızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sizlerle konu ile ilgili 24.10.2016 tarihinde iletişime geçilerek bilgi aktarılmıştır. Saygılarımızla, Greyder Müşteri İlişkileri

 • Greyder Ayakkabı Temsilcisi20 Ekim 2016

  Değerli müşterimiz; İletmiş olduğu bildirim tarafımıza ulaşmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sizlerle en kısa süre içerisinde iletişime geçilecektir. Saygılarımızla, Greyder Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön