Greyder Ayakkabı Ayakkabı İadesi Almıyorlar...

Zuhal Eren G. |

18 eylül'de sezon ayakkabısı aldım, 270 TL. Kampanyadan yanında 2. ürüne %50 indirimle 2. ayakkabı aldım 75tl. Eşim yurt dışından aynı ayakkabıdan aldığı için sezon ürününü iade ederek paramı almak istedim. Kampanyadan yararlandığım için 2. ayakkabıyı da mağazaya götürdüm, faturam yanımdaydı. 22 Eylül'de mağazaya gittiğimde iade alınmadığını çek verileceğini söylediler. Sezon ürününü iade ettim. 200 TL'lık çek verdiler, 2. ürünü almadılar. Kendimi kandırılmış hissettim, merkezi aradım. Merkezden de aynı cevabı aldım. Bundan sonra Greyder'den alışveriş yapmak istemiyorum. Üstelik de yazılan çeki sadece bu mağazadan yapabiliyorum. Beğendiğim ayakkabı yok, 1 yıl içinde çeki harcamak zorundayım.

Etiketler :

Firma Personel Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Eylül
  17:24

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz bildirimize istinaden tekrar iletişime geçilerek tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır.

  Saygılarımızla,
  İyi Günler Dileriz.

 • Zuhal Eren G.
  28 Eylül
  09:56

  Ben hala cevap bekliyorum. Muhatap olabileceğim bir merci yok mu

 • Zuhal Eren G.
  26 Eylül
  13:38

  Kayıtlara bakıldımı. Fırmadan beni arayan varmıymış. Buraya arandı bu işde bitti diyerek bakmalarış firmanın ciddiyetine uydumu acaba

 • 26 Eylül
  09:53

  Değerli Müşterimiz,

  Tarafımıza iletmiş olduğunuz bildiriminiz detaylı olarak incelenmiştir. Konu ile ilgili 22.09.2016 (16:32) tarihinde sizinle irtibata geçilerek detaylı bilgilendirme tarafınıza sağlanmıştır.

  Bilgilerinize Sunar,
  İyi Günler Dileriz.

 • Zuhal Eren G.
  26 Eylül
  09:21

  Firmadan beni kimse aramadı. Kayıtlarına baksınlar

 • 23 Eylül
  09:25

  Değerli müşterimiz;

  İletmiş olduğu bildirim tarafımızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sizlerle konu ile ilgili 22.09.2016 tarihinde iletişime geçilerek bilgi aktarılmıştır.

  Saygılarımızla,
  Greyder Müşteri İlişkileri