04 Temmuz 2015

Greyder Ayakkabı Ayağıma Zarar Verdi!

2 hafta önce deneyerek aldığım greyderin 6331 model ayakkabısı, giydiğim iki saat içerisinde ayağımın arkasından deri kopmasına sebep olmuştur. Arka malzemesi o kadar sertmiş ki alırken dikkat etmemişim.
Bir hafta içerisinde ümraniyeden aldığım mağazaya götürdüm, iade alamayacaklarını kesin bir dille belirtip, arkasını yumuşatıp verdiler.

Böyle de ise yaramazsa taban koyup yükselteceklermiş.
Model, geçen haftanın çok satan ürünleri olarak websitede sergileniyor. Kusurlu mal, kim giyse ayağı yara olacak. Öncelikle bu modelin satışını durdurmalarını temenni ediyorum. Yoksa benim gibi 100 liranız çöpe gidecek.
Lakin marka 6 ay garanti verdiği ürünlerini kusurlu da olsa iade almıyor.

Duygu 1.128 Okunma

Cevaplar

  • Greyder Ayakkabı Temsilcisi26 Temmuz 2016

    Değerli müşterimiz; İletmiş olduğu bildirim tarafımıza ulaşmıştır.Dilerseniz bize her türlü görüş, öneri, istek ve sorularınız için 0850 744 0 777 nolu çağrı merkezi numaramızdan yada [email protected] mail adresinden ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Greyder Müşteri İlişkileri

  • Duygu04 Temmuz 2015

    2 hafta önce deneyerek aldığım greyderin 6331 model ayakkabısı, giydiğim iki saat içerisinde ayağımın arkasından deri kopmasına sebep olmuştur. Arka malzemesi o kadar sertmiş ki alırken dikkat etmemişim. Bir hafta içerisinde aldığım mağazaya götürdüm, iade alamayacaklarını kesin bir dille belirtip, arkasını yumuşatıp verdiler. Böyle de ise yaramazsa taban koyup yükselteceklermiş. Model geçen haftanın çok satan ürünleri olarak websitede sergileniyor. Kusurlu mal, kim giyse ayağı yara olacak. Öncelikle bu modelin satışını durdurmalarını temenni ediyorum. Yoksa benim gibi 100 liranız çöpe gidecek. Her gün pansuman cabası. 6 ay garanti verilen urunu, kusurlu da olsa iade almıyorlar. yazık

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön