Greyder Ayakkabı 6 Kere Giyilen Ayakkabı Yırtılır Mı?

Başar A. |

1,5 ay önce Banco mağazasından 601** model ürününüzü aldım. Toplamda 5-6 gün giydikten sonra astar kısmından ayrılma açılma ve renk değişimleri oldu. Şikayet oluşturup firmanıza gönderildi. Ürün gelen cevapta kaşesiz sallama bir imza ile kullanım hatası olduğu yazıyor. Bunun üzerine müşteri hizmetlerinden i*** bey ile görüştüm. Yapabilecek bir şey olmadığını belirtti. Tarafınızdan mağdurum.

Bugün pazardan alsanız 5-6 günde ayakkabı dağılmaz. Sonrasındaki firmanızın ilgisiz alakasız sattık bizden çıktı anlayışı daha bir garibime gitti. Tarafınızdan gereği yapılmayacaksa bir video çekerek sosyal medyada yükleyeceğim. Hata insanlar içindir ama müşteri ile ilgilenmemek mağdur etmeye girer. Fatura tarihim 1,5 ay olmamıştır. Her gün giysem gene bana hak vermeniz gerekirken ilgisizliğiniz kalitesiz bir firma olduğunuzu düşündürdü bana!

Etiketler :

Ürün İade / Değişim Garanti Kapsam

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Başar A.
  28 Temmuz
  11:36

  Firma ne kadar alakasız malının arkasında durmadığını şu an bir kez daha gosterıyor greydar alacagıma pazardan ayakkabı alırım daha ıyı o bile 6 günde yırtılmaz dagılmaz kı faturam zaten sasdece 1,5 aylık bir gecmısı var

 • 28 Temmuz
  11:31

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili 28.07.2016 saat (10:02) tarihinde görüşme gerçekleştirilerek, detaylı bilgilendirme tarafınıza sağlanmıştır.

  Saygılarımızla,
  İyi Günler Dileriz.

 • Başar A.
  28 Temmuz
  11:25

  Benimle kimse irtibata gecmedı bır de otomatık dönüş yazısını yazıyorsunuz buraya ayıbında bır sınırı olur donusunuzu beklemekteyım otomatık bayram yazıları gibi yollamayın dönüş yapın lütfen

 • 28 Temmuz
  11:13

  Değerli müşterimiz;

  İletmiş olduğu bildirim tarafımızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sizlerle konu ile ilgili 28.07.2016 tarihinde iletişime geçilerek bilgi aktarılmıştır.

  Saygılarımızla,

  Greyder Müşteri İlişkileri