10 Şubat 2014

Greenpeace Akdeniz Üyeliğim Olmadığı Halde Arıyor

Bugün Greenpeace Akdeniz'den arandım, nükleer enerjiye siz de hayır diye beni aradılar. Detaylı bilgi için 2'ye basın biz sizi arayacağız dediler. Gün içinde aradıklarında, benim iletişim bilgilerimi nereden aldınız diye bayana soru soruyorum, alaycı bir ifadeyle bunun için mi bilgi almak istediniz beyefendi diyor. Evet dedim, diyor ki rehberden aldım. Tamam dedim ben de onu soruyorum, sizin rehberinize benim numaram, adım-soyadım nasıl geçti diyorum, bana hala rehberden aldım diyor.

Ben Greempeace'e en ufak bir bilgimi vermem tanımam da, nasıl oluyor da bu bilgiye vakıf oluyorlar? İnsanların izni olmadan bilgilerini kullanmak kayıt altına almak suçtur.

Sait 1.418 Okunma

Cevaplar

  • Sait 12 Şubat 2014

    Çünkü ben elinizdeki bazı iletişim bilgilerini illegal bir şekilde edindiğinizi düşünüyorum! Başka da bir açıklama getiremiyorum.

  • Greenpeace Akdeniz Temsilcisi11 Şubat 2014

    Merhabalar Sait Bey , Destekçi ilişkileri ekibimiz mevcut kampanyalarımızı takip eden ya da mevcut destekçilerimizin kişisel olarak referans olarak gösterdiği kişilere ulaşarak kampanyalarımız hakkında bilgi vermektedir.Tekrar aranmamanız için numaranızı [email protected] ye mail olarak atabilir veya 0 212-292 76 16 no'lu telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz. Sevgiler

  • Greenpeace Akdeniz Temsilcisi10 Şubat 2014

    Merhabalar Sait Bey, Destekçi ilişkileri ekibimiz hali hazırda kampanyalarımızı internet üzerinden takip eden kişilere ulaşıp kampanya bilgisi veriyorlar ve destekçimiz olup olmak istemediğinizi soruyorlar. Öncelikle sizin için rahatsız edici bir durum söz konusu olduysa özür dileriz. Tekrar aranmamanız için numaranızı [email protected] ye mail olarak atabilir veya 0 212-292 76 16 no'lu telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz. Sevgiler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön