25 Eylül 2013

Greenpeace Akdeniz Müşteri Hizmetleri Sürekli Arıyor!

Greenpeace Akdeniz'den daha öncede sürekli aranıyordum. İlk aradıklarında bilgi verdiler, dergi üyeliği için kredi kartı bilgilerimi istediler vermedim. Devamında aramaya devam ettiler en sonunda şikayet ettim numaramı maillerine atmamı istediler attım aramayın diye sonra yine aramaya başladılar. Geçen hafta aradılar. Bugün iki kere daha aradılar bıktım usandım bunların tacizinden.

Bu hafta gerekli evrakları oluşturup mahkemeye gideceğim başka çarem kalmadı. Almıyorum derginizi, ne yaptığınız beni artık ilgilendirmiyor. Alacağım varsa da almıyorum. İnsanlara çevreci olduklarını söyleyen ama inanmadığım kişiler. Birde hala aramaya devam ediyorlar.

Muhammed 707 Okunma

Cevaplar

  • Greenpeace Akdeniz Temsilcisi25 Eylül 2013

    Merhabalar Muhammed Bey, Size ulaşmaya çalışan arkadaşlarımız, çalışmalarımızı hayata geçirebilmemiz için gereken kaynağı sağlamaya çalışan Destekçi İlişkileri Ekibimizdir. Bu ekibimiz, kamuoyu baskısı yaratmak için internet üzerinden başlattığımız imza kampanyalarımıza katılan ve telefon numaralarını bizimle paylaşan kişilere ulaşarak hem yaptıkları manevi destek için teşekkür ediyor hem de bu manevi desteğin yanı sıra maddi anlamda nasıl katkıda bulunabilecekleri konusunda bilgilendirme yapıyorlar. Takdir edersiniz ki bağımsız kalabilmek adına yalnızca bireylerden alınan desteklerle çalışmalar yürüten bir çevre kuruluşu için, büyük çevre suçları ile mücadele etmek oldukça zor oluyor. Bu zorlukları bizler çalışmalarımıza maddi anlamda destek veren destekçilerimiz, emekleri ile katkıda bulunan gönüllülerimiz, internet üzerinden imzaları ile katkıda bulunan sanal aktivistlerimiz ile aşıyoruz. Bu nedenle her ne şekilde olursa olsun çalışmalarımıza yapılacak her bir katkı bizim için hayati önem taşımaktadır. Arkadaşlarımız da bu nedenle belki biraz ısrarcı olmuş olabilir. Veya teknik bir aksaklık nedeniyle de sık aranmış olabilirsiniz. Numaranızın listeden çıkarılması talebinizi iletmek için bize, 0212 292 76 16 numaralı destekçi ilişkileri direkt hattından ulaşabilir, [email protected] adresine telefon numaranızı ve yaşadığınız durumu paylaştığınız bir email gönderebilirsiniz. Sevgiler,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön