03 Eylül 2013

Greenpeace Akdeniz Kredi Kartımdan Tahsilat Yapıyor!

Greenpeace Akdeniz mayıs ayında yolumu kesip binbir ısrar ile destek olmaya ikna ettiler. Nakit yada banka hesaplarına para yollanmasını da kabul etmiyorlar. Israrlarına dayanamayıp güvenerek kredi kartımı verdim. Bir defaya mahsus çekeceklerini düşündüğüm rakamı her ay kredi kartımdan çekmeye başladılar. Kayıt alırken rakamı her ay çekecekleri konusunda bilgilendirme yapmıyorlar. Biliyorlar ki hiç kimse aylık düzenli para vermeyecek. Banka havalesi yada nakit de kabul etmiyorlar. Kredi kartı alıp destekçi kartını iptal edene kadar parayı çekebilecekler. Böyle yaptıklarından hiç şüphem yok, kredi kartından başka yöntem kabul etmeyip ısrarcı olmalarının da bundan kaynaklandığından şüphem yok.

Mahir 662 Okunma

Cevaplar

  • Mahir06 Eylül 2013

    Verdikleri cevap kesinlikle tatmin edici ve samimi değil. İnsanları karlarından sürekli para çekileceği konusunda bilgilendirmeyip sonra sürekli para çekmelerine böyle bir açıklama getirmelerinin değerlendirmesini size bırakıyorum.

  • Greenpeace Akdeniz Temsilcisi03 Eylül 2013

    Merhabalar Mahir Bey, Öncelikle ilginiz ve desteğiniz için çok teşekkür ederiz. Destekçilerimizle paylaşabileceğimiz bir hesap numaramız yok maalesef. Destekleri kredi kartı, ek kart ya da sanal kart aracılığı ile aylık ve düzenli bağışlar şeklinde kabul ediyoruz. Bunun sebebi, önümüzü görebilmemiz ve kaynaklarımıza göre planlama yapabilmemiz. Tek seferlik destekte bulunmak istediğinizde ofisimizi arayarak bizi bilgilendirmeniz gerekiyor. Desteğinizle ilgili her türlü işlem için bize hafta içi 09:00-18:00 saatleri arasında 0212 292 76 16 numaralı destekçi ilişkileri direkt hattından ulaşabilirsiniz. Sevgiler.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön