14 Haziran
#12109025

Green Tech Gt-Ip23Hd Başa Bela Oldu!

Green Tech gt-ıp23hd kamera hediye olarak geldi akrabamızdan. Para vermediğimiz bir ürün insanı nasıl bu kadar uğraştırır, bıktırır anlamış değilim. Geldiği gibi garantiye gitti, çalışmadı cihaz.


Gelen cihazı kurup bağladık çalıştığını gördük birkaç gün sonra kamera kendi kendine bağlantı başarılı mesajları vermeye başladı. Bizde tamamen kaldırdık. Birkaç ay sonra kamera bağlantı hatası vermeye başladı. Reset denedik olmadı Wi-Fi görmedi şimdi yine garantiye gidecek ürün. Toplasan dört defa falan günlük denemeler yapıldı sadece uzun süre kullanım olmadı.


Zaten bağlanmaya çalışmak da işkence saçma sapan programları var sesi tamamen kapattım kızım uyanmasın diye emin oldum iyice, program kamera aramaya başlayınca bağlantı sesi çıkarmaya başladı son ses hem de.


Her bağlanmaya çalıştığımız da Green Tech IP kamera kullanıma hazır cırtlak sesi çıkıyor. Sözde bebek izlemek için kullanılan kamera. Anladık Çin malı ürün getiriyorsunuz da alın bir bakın nasıl bir şey bu öyle piyasaya sürün. Yine garantiye gidecek ürün değişim olmazsa Tüketici Hakları'na gideceğim artık.

Önder Önder 544 Okunma
Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları