02 Mayıs 2013

Green Park Hotels Her Şeyi Sorun!

Gruponu kullanmak üzere belirttiğim otele gittik 6 kişiydik kahvaltı çok vasattı ekmekler ve simitler bayattı, çaylar soğuktu . hamamda görev yapanlar oldukça kaba ve mahalle vari bir dille konuşuyorlardı, şok havuzu ile ilgili problem oldu ve görevli arkamızdan kaba kelimeler kullanmış.

Oysa teknik bir sorundu, o görevli için o sırada duymuş olsaydım bu konuşmaları yasal işlem başlatırdım, sabun ve şampuan vereceklerini söyledikleri halde vermediler, yokmuş ve otopark ücretliydi, hiç bir 5 yıldızlı otelde böyle bir şey yaşamadım, yöneticilerden ve o görevliden şikayetçiyim bu durumu her yere bildireceğim , bütün iş ve okul çevreme ve ilgili bakanlığa.

Gülnur 299 Okunma

Cevaplar

  • The Green Park Hotels and Resorts Temsilcisi06 Eylül 2013

    Merhaba, The Green Park Grubu olarak otellerimizde konaklayan ve hizmetlerimizden yararlanan tüm misafirlerimizin memnuniyeti bizim için önemlidir. Unlu mamüllerimiz sabah 05:00’te taze olarak yapılmakta ve servise sunulmaktadır. Bu konuda gerekli kontrolleri daha da sıklaştıracağımızdan şüpheniz olmasın. Sağlık kulübünde kapsamlı bir tedarik çalışması yapılmıştır. İlgili personelimize gerekli yazılı/sözlü ihtar verilmiş ve eğitim programlarına dahil edilmiştir. Ayrıca, otoparkımız sadece konaklayan misafirlerimiz için ücretsizdir. Yaşamış olduğunuz sorun ve personelimizin davranışı nedeni ile sizden özür dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön