17 Temmuz 2014

GratisMağdur Edildim.

15.07.2014 tarihinde Ankara Kızılay İzmir caddesindeki mağazanızdan alışveriş yaptım.göz kalemi alacağıma ayliner almışım.acelem olduğu içinde fişi kasada bırakıp çıktım..yanlış aldığımı farkedince doğal olarak ertesi günü değiştirmek istedim.fişşiz değiştirme yapamıyacaklarını söylediler.personeliniz bir kere dövecek gibi konuşuyor.mağaza müdürüyle görüşmek istedim.meğer ki mağaza müdürüyle konuşuyormuşum.şikayet hattınızı aradım.aynı cevabı aldım..
şimdi kurumsal bir şirket olarak ertesi günü değiştirmeye getirilmiş bir ürünün değişimini nasıl yapamıyorsunuz.kayıt bulmak bu kadar mı zor.bu nasıl kurumsallık.bu tip konularda müşterinize yardım edemiyorsanız nerde kaldı sizin kurumsallığınız.

Meral 2.718 Okunma

Cevaplar

  • Gratis Temsilcisi17 Temmuz 2014

    Sayın Yetkili, Müşterimizin talebini bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz, Müşterimizin talebi ilgili bölüm ve yetkililere iletilmiştir. Gerekli araştırmalar yapılarak en kısa sürede sonuç müşterimize iletilecektir. Konuyu bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla. Gratis Müşteri Hizmetleri 0 850 210 6 900 [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön