23 Mart
#11753528

Star AVM Gratis Personelinin Kabalığı!

Yeni açılan Star AVM mağazanızda gezerken tester olan ürünleri doğal olarak denerken, bir personelinizin bana tester olmayan ürünler denenmiyor diye sert bir ifadeyle uyarması üzerine ama tester bandı var dediğimde, sadece başını salladı kusura bakmayın ve ya özür dilerim gibi kibar geri bildirim yapmamıştır ki daha dün açıldınız bu ne kabalık personellerde böyle? Geri dönüş beklemekteyim. Ürün fotosu bendedir. Siyah uzun saçlı kısa boylu yaka kartı yok idi.

Aslı Aslı 1.208 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Aslı27 Mart

    Yalova Star AVM personellerinize Tester var olan olmayan ürün eğitimi veriniz zira denediğim tester ürüne gelip “yalnız tester olmayan ürünler” denenmiyor deyip tester olduğunu gösterdiğimde ukalaca başını sallaması ve sürekli beni takip etmesi hiç hoş bir durum değil.

  • Gratis Temsilcisi23 Mart

    Değerli Müşterimiz, Yaşadığınızı belirttiğiniz konuyu tarafımıza ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Gerekli araştırmalar yapılarak en kısa sürede sonuç tarafınıza iletilecektir. Konuyu bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla. Gratis Müşteri Hizmetleri 0 850 210 6 900 [email protected]

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler