05 Nisan
#11807654

Markantalya Gratis Kasa Da Farklı Fiyat!

05.04.2019 tarihinde akşam 7gibi Markantalya Gratis şubesine gittim. Pastel professional waterproof maskaranın fiyatı standında 26.90 gibi bir şeydi. Kasaya gittiğimde ürün 39.90 çıktı.


İndirim olup olmadığını sorduğumda kasiyer arkadaş turuncu saçlı kilolu sanırım E**hanım dedi. Bayanı çağırdı. Gelen personel gayet şımarık bir tavırla ya buradan şu olmuştur da şuradan şunun arkasına yeni ürün gelmiştir de gibisinden saçma bir diyaloğa girdi.


Fiyat üstünde gayette o maskara olduğunu net belirten ismi cismi yazıyordu. Hemen panik oldu o fiyat etiketini aldı aşağıya bazaya attı. Madem başka ürünün fiyatı neden kaldırıyorsun o zaman bazaya diye soruyor insan. Baktım E** hanım lakayıt bir şekilde tavrına devam ediyor artık dayamadım arkadaşlar ben de mağazacıyım, bunlara gerek yok o ucuz fiyattan almaya zaten ihtiyacım yok dedim. İkisi de trene bakar gibi kaldı. Neyse mesele benim için fiyat değil zaten almak isesem o fiyattan tuttururdum sektörün içinde olan biri olarak!


İnsanlık hali ben de aynı sektördeyim ama bayanın tavrı hiç hoş değil kendini fazla akıllı zannetmez bundan sonra umarım bir ders olmuştur ona. Çünkü ben lafımı söyledikten sonra ikisinin de diyecek bir şey bulamaması ve susması komikti.


Personelinizi müşteri yaklaşımı konusunda bir eğitmeniz gerekiyor, en azından yalan söylerken mimiklerine de bir el atın derim. Kaliteden uzak yaklaşımlarınızla bir müşteriyi daha uzaklaştırdırdınız.

Burcu Burcu 1.340 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Gratis Temsilcisi05 Nisan

    Değerli Müşterimiz, Yaşadığınızı belirttiğiniz konuyu tarafımıza ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Gerekli araştırmalar yapılarak en kısa sürede sonuç tarafınıza iletilecektir. Konuyu bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla. Gratis Müşteri Hizmetleri 0 850 210 6 900 [email protected]

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler