10 Eylül 2014
#2681723

Gratis'ten Hediye Ürün Gelecek Kısmetse

8 ağustos 2014' te Ankara Kızılay şubesinden aldığım birkaç ürünün içinde fa marka 2 roll-on da vardı ve rafta iki tane alana çanta hediye promosyonu olduğu yazıyordu. Kasada önce böyle bir kampanyanın olmadığını iddia ettiler, rafa baktıktan sonra da henüz çantaların gelmediğini ama hafta içinde bir sevkiyat olacağını ve geleceğini, şimdi aldığımda ve fişle gelecek hafta geldiğimde verebileceklerini söylediler.


2-3 kere gittiğimde hala gelmediğini söylediler. En son ne zaman gelir dediğimde telefon numaramı aldılar ve gelince haber vereceklerini söylediler. Bugün cüzdanımı temizlerken üstünden bir ay geçmiş bu alışverişin fişi takıldı gözüme. Ne arayan var, ne de soran.

Ayşenur Ayşenur 858 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Gratis Temsilcisi11 Eylül 2014

    Sayın Yetkili, Müşterimizin talebini bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz, Müşterimizin talebi ilgili bölüm ve yetkililere iletilmiştir. Gerekli araştırmalar yapılarak en kısa sürede sonuç müşterimize iletilecektir. Konuyu bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla. Gratis Müşteri Hizmetleri 0 850 210 6 900 [email protected]

Ziyaretçi Yorumları