Gratis ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Aleyna'nın şikayet sonucundan memnuniyeti

         

Gratis'ten Aldığım Ürünün Gelmemesi

678görüntüleme
Aleyna
Aleyna 24 Kasım 2020 15:44

Ayın 11'inde aldığım ürünün bugünle beraber 4 günüdür yaşadığım şehirde şubede beklemede ve bana ulaştırılmıyor. Benim artık bunun nedenini öğrenmek için şubeyi aradığımda (Mersin PİM PTT) bir kere çaldıktan sonra telefonlarım kapanıyor. Bu yapılan haksızlığı bir tek bana yapmıyorlar tabi veya benim de bu şubeden yaşadığım ilk mağduriyet değil ama hiçbir şekilde bir düzelme yok tekdüze devam ediyor bu memnuniyetsizlikler. Ben Gratis'e böyle bir hizmetsizliği yakıştıramıyorum. Bu durumun düzelme ihtimalinin olduğunu düşünmüyorum ondan dolayı bir daha Gratis'ten online bir alışveriş yapacağımı düşünmüyorum, mağazaya da gidip böyle bir haksızlık yaşadığım yerden alışveriş yapmak istemiyorum başka mağazalara yöneleceğimi düşünüyorum.

Gratis Logo
Gratis24 Kasım 2020 17:22

Değerli Müşterimiz, Öncelikle bize zaman ayırıp talebinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Yaşamış olduğunuz durum için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Ürünlerinizin teslimatıyla ilgili hızlandırma bilgisi gerekli birimlere iletildi. En kısa süre içerisinde tarafınıza teslimatı sağlanacaktır. Gratis’ i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Gratis Müşteri Hizmetleri (0 850) 210 6 900

Aleyna
Aleyna25 Kasım 2020 18:41

Bugün ayın 25i ve geleceği yok, hala şubede beklemede kargom anlıyorum ki sizin de yapacak bir şeyiniz yok. O hızlandırma bilgisine bile bakmamıştırlar. Tipik tuzu kuru çalışan davranışları. Tabi sizin geri dönmeniz bile bir şey çünkü onlardan muhatap kuracak kişi bile bulamıyorum size bu duyarlılığınız için teşekkür ederim ama gerçekten size yakışmayan firmayla iş yapıyorsunuz. Bu sorunu yaşayan bu kadar insan olmasına rağmen hiçbir şeyin çözülememesi çok üzücü. Dediğim gibi böyle bir haksızlığa uğradığım, paramın karşılığını alamadığım bir hizmetsizlik varken bir daha Gratis'ten alışveriş yapacağımı ve yakınlarıma yaptıracağımı sanmıyorum.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler