26 Ağustos
#12493854

Gratis'te Islak Mendilsizlik

24.08.2019 'da Ankara Pursaklar Şubesi'nden alışveriş yaptım aynı hafta içerisinde Çarşamba günü de şubenize uğrayıp fiyat araştırması yapmıştım. O arada Maybelline bir ruj testerini elime sürdüm. Silmek için ıslak mendil istediğimde ıslak mendil yok dendi. Cuma günü alışveriş yaptım, birkaç ürünü denedim. Etrafa baktım ıslak mendil yine yoktu. Bir de ne göreyim bir tuvalet kağıdı birazı buruşturulup konmuş, testerler eksik bazı ürünler tester gibi konmuş, bazıları ürün gibi ama tester tuhaf derece de bir karışıklık vardı.


Her yıl onlarca mağaza açıyorsunuz, mağazanızın içinden Benri ıslak mendili bile müşterileriniz ellerini temizlesin diye açamıyorsunuz öyle mi? Ha bir de iki günde bitiyor gibi bir şey dedi bayan koooskoca Gratis ıslak mendil ve tester ödeneğini karşılayamıyor galiba. Tam bir facia. Bir de çalışan arkadaşlara sormak lazım tuvalet kağıdıyla mı elimizi temizleyeceğiz, yoksa standı onunla silip çöp bulamadıkları içinde o buruşmuş kağıdı oraya mı koymuşlar?

Seren Seren 5.005 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Gratis Temsilcisi26 Ağustos

    Değerli Müşterimiz, Yaşadığınızı belirttiğiniz konuyu tarafımıza ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Gerekli araştırmalar yapılarak en kısa sürede sonuç tarafınıza iletilecektir. Konuyu bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla. Gratis Müşteri Hizmetleri 0 850 210 6 900 [email protected]

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler