Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Gratis'in Teslim Edilmeyen Ürünü Teslim Etmiş Göstermesi

Yaren
12 Mayıs 2023 09:54
77

Gratis uygulamasından Kuvayı milliye Akdeniz/Mersin mağazasına teslim olarak 24 Nisan'da verdiğim sipariş 25 Nisan günü asla teslim almadan halinde bana teslim edilmiş olarak gösterildi. Gündür uğraşıyorum müşteri hizmetleri ile görüşüyorum her seferinde başka bir şey söyleyip beni oyalıyorlar. İlkinde ürünün kargoda hasar gördüğünü depoya çekildiğini en kısa sürede geri dönüş yapılacağı söylendi. 2. De kutunun depoda olmadığı 3. De kutunu Tuzla depoya çekildiğini orada olduğunu söylediler.

Mağazaya başka siparişimi almaya gittiğimde o kutu vardı ama teslim etmediler. Sistemden işaretli veremeyiz deyip kutuyu geri kaldırdılar bunun üzerine müşteri hizmetlerini tekrar aradım bana depoda olmadığını ve ilgili birimlere ilettiğini söyledi. Mail gelecek dedi. 

Herhangi bir mail gelmedi haftalardır beni mağdur ediyorsunuz. Beni kamera kayıtlarına da bakabilirsiniz. Mağazadan teslim almadığım Nisan ayı sürpriz kutumu teslim alınmış gibi gösteriyorsunuz hem de siparişi vereli 24 saat dolmadan. Ben öğrenciyim ve 250 TL benim için çok önemli en kısa sürede sorunumun çözülmesini talep ediyorum. Haftalardır oyalandığım yeter artık.

Gelişme
Gelişme

12 Mayıs 2023 09:44

Gratis uygulamasından Kuvayı milliye Akdeniz/Mersin mağazasına teslim olarak 24 Nisan'da verdiğim sipariş 25 Nisan günü asla teslim almadan halinde bana teslim edilmiş olarak gösterildi gündür uğraşıyorum müşteri hizmetleri ile görüşüyorum her seferinde başka bir şey söyleyip beni oyalıyorlar. İlkinde ürünün kargoda hasar gördüğünü depoya çekildiğini en kısa sürede geri dönüş yapılacağı söylendi 2. De kutunun depoda olmadığı 3. De kutunu Tuzla depoya çekildiğini orada olduğunu söylediler mağazaya başka siparişimi almaya gittiğimde o kutu vardı ama teslim etmediler sistemden işaretli veremeyiz deyip kutuyu geri kaldırdılar bunun üzerine müşteri hizmetlerini tekrar aradım bana depoda olmadığını ve ilgili birimlere ilettiğini söyledi mail gelecek dedi herhangi bir mail gelmedi haftalardır beni mağdur ediyorsunuz beni kamera kayıtlarına da bakabilirsiniz mağazadan teslim almadığım Nisan ayı sürpriz kutumu teslim alınmış gibi gösteriyorsunuz hem de siparişi vereli 24 saat dolmadan. Ben öğrenciyim ve 250 TL benim için çok önemli en kısa sürede sorunumun çözülmesini talep ediyorum haftalardır oyalandığım yeter artık.

13 Mayıs 2023 14:05 (Şikayetten 1 gün sonra)

Değerli Müşterimiz, Mail üzerinden bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, Gratis Müşteri Hizmetleri

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayetler

1

Gratis Siparişim Kargoya Neden Verilmiyor?

Sinem
03 Temmuz 15:53
718
1

Gratis Online Alışveriş Vs Mağazadan Teslim Al

Ahmet
02 Haziran 02:10
1.613

Gratis Online Alışveriş Olmuyor

Emine
31 Mayıs 20:25
147

Gratis Alınamayan %75 İndirim

Gizem
31 Mayıs 20:10
54

Gratis Sipariş Vermek İstiyorum Ama Hata Veriyor

Arjen
31 Mayıs 20:02
40
Benzer Şikayet Yaz
Gratis Kategorileri