08 Nisan
#11819716

Gratis'ın Head&Shoulder Yanıltması!

8 Nisan günü Aqua Florya AVM Gratis şubenize gittim. 10 TL üzeri alışverişe Head&Shoulders şampuanlar 9 TL kampanyanız vardı. Alışverişimi istenilen tutarı geçtiği için 4 adet şampuan almak istediğimde mağaza görevliniz 3 adet alabilirsiniz sadece diyerek elimdeki ürünü geri bıraktırttı. Ayrıca ürünleri reyondan değil kasa arkasından almamız gerektiği konusunda uyardılar. Neden kasa arkasına yönlendirildiğimiz eve gelince ortaya çıktı. Aldığım 3 şampuanın da yarısı boştu. Yani resmen fiyatı yarıya indirdiğiniz için şişeyi de yarıya indirerek satışa sunmuşsunuz. Ben böyle bir olay daha görmedim. En kısa sürede bir yetkilinin iletişime geçerek bir açıklama yapmasını istiyorum.

Burak Burak 1.498 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Burak15 Nisan

    Asla ve asla yardımcı olunmadı. Müşteri odaklı bir yaklaşım sağlanmadı. Arayan kisi fişiniz elinizdeyse aldığınız yere iade edin dedi ve kapadı.

  • Gratis Temsilcisi09 Nisan

    Değerli Müşterimiz, Yaşadığınızı belirttiğiniz konuyu tarafımıza ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Gerekli araştırmalar yapılarak en kısa sürede sonuç tarafınıza iletilecektir. Konuyu bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla. Gratis Müşteri Hizmetleri 0 850 210 6 900 [email protected]

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler