09 Eylül
#12560600

Gratis Yine Aynı Aksaklıklarına Devam Ediyor

Gratis firması en çok alışveriş yaptığım firmadır fakat habire sorun yaşamaktan yoruldum. Bugün Altınoluk Gratis mağazasına gittim. Kataloglarda da olduğu yazdığı gibi iki adet Loreal Paris makyaj ürünü alımına sürpriz indirim kartı hediye.


Personeller kartların daha ellerine ulaşmadıklarını söylediler. Çözüm bulmaya çalıştıkları için Altınoluk Gratis mağazası personellerine teşekkürlerimi sunarım. Esas problem daha yukarılarda.


Madem bu kampanya 6 Eylül tarihinden itibaren geçerli o zaman tüm şubelerde bu tarihte o kartlar olmak zorunda. Çok sorumsuz bir firma olmaya başladınız hep bir şeyleriniz eksik. İnsanı resmen zorla başka firmalara kaydırmaya çalışıyorsunuz. Müşteri temsilcisini arıyorum E*** hanım diye bir bayanla görüştüm dünyadan haberi yok.

Rehan Rehan 1.862 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Gratis Temsilcisi09 Eylül

    Değerli Müşterimiz, Yaşadığınızı belirttiğiniz konuyu tarafımıza ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Gerekli araştırmalar yapılarak en kısa sürede sonuç tarafınıza iletilecektir. Konuyu bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla. Gratis Müşteri Hizmetleri 0 850 210 6 900 [email protected]

Ziyaretçi Yorumları