24 Ağustos 2017
#9259317

Gratis Yenilenmeyen Çanta Stoğu Saygısız Ve Dikkatsiz Çalışanlar!

Teyzem Danimarka'da yaşıyor tatil için geldiğinde Temmuz ayında Hatay Gratis mağazasından nereyse 300 TL'lik alışveriş yaptık. Fakat gerçekten ne bir hediye ne bir Tester ürün verilmedi. Teyzem de en azından Gratis çantalarından verilmesini istedi ama kalmamış yoktu. Sonra en azından yeğenim gelince alsın bir daha ki sefere diye adımı numaramı aldılar. Bu sefer ben bayram indirimin de yani 24 Ağustos'ta gittim. Yine "kalmadı" dedi. Ayrıca her 50 TL'lik alışveriş yapana veriyorlarmış. Biz bunca zamandır defalarca o miktarı geçtik fakat hiç bir şey vermediler.


Ayrıca bu bayram alışverişimde söylememe rağmen Gratis katındaki puanı düşmedi. Ben bunu söyleyince de saygısızca bi daha ki sefere kullanırsınız dedi. Nasıl eleman çalıştırıyorsunuz! Lütfen yüksek tutarda alışveriş yapanlara hediye verme konusunda bir şeyler yapın. Yoksa daimi müşterilerinizi kaybedeceksiniz. Çanta stoklarınızı yenileyin.

Ezgi Ezgi 1.712 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Gratis Temsilcisi24 Ağustos 2017

    Değerli Müşterimiz, Yaşadığınızı belirttiğiniz konuyu tarafımıza ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Gerekli araştırmalar yapılarak en kısa sürede sonuç tarafınıza iletilecektir. Konuyu bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla. Gratis Müşteri Hizmetleri 0 850 210 6 900 [email protected]

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler