08 Eylül 2014
#2673955

Gratis Ürünümü Alamadım!

Vialand Avmde bulunan Gratis mağazanızdan 1 adet aseton 1 adet The Balm Allık farklı markaların 2 adet göz kalemi 1 adette manikür seti aldım. Kasaya gittim ancak, manikür setinin üzerinde paketi yoktu ben buna rağmen aldım o ürünü ancak kasadaki bayan baktığında oradaki bir kaç kişiye emir vererek bulun dedi, bende bunun kapalı paketi yok bulamadım dedim.


Her neyse gidip sorumlu kişiye sordular kasada duran hafif yapılı kızın bana yönelttiği cevap şu şuan bunu size satamam o neden dedim ? Çünkü sırf onun için girmiştim diğer ürünleride görünce almıştım. Aradı sorumlu bayanı ve 15 20 dakika beklemem lazımmış barkod bulunuyormus. Niye bekleyim ki ? var mı bu kadar saçma bir iş direk kartımı kırdım.

Betül Betül 1.608 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Gratis Temsilcisi09 Eylül 2014

    Sayın Yetkili, Müşterimizin talebini bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz, Müşterimizin talebi ilgili bölüm ve yetkililere iletilmiştir. Gerekli araştırmalar yapılarak en kısa sürede sonuç müşterimize iletilecektir. Konuyu bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla. Gratis Müşteri Hizmetleri 0 850 210 6 900 [email protected]

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler