30 Aralık 2016
Yorum Yap
#7359728

Gratis Ürün Değişimi Yapmadı!

25.12.2016 tarihinde mağazadan fondöten alırken görevli bayana tester sordum, "o ürünün tester'ı yok" dedi. Renk konusunda karar veremediğimi yardımcı olmasını istedim. Yardımcı olmak yerine yanımdan uzaklaştı. Eve gelip ürünü açtığımda ten rengimle ve istediğim renkle alakasız bir renk ile karşılaştım. Ertesi gün erkenden gidip, ürünü iade etmek istediği söyledim. Ürünün açılmış olduğunu idare ya da değişim yapamayacaklarını söyledi. Bir gün gün önce olanları anlattım. "Terster'ı yokmuş, rengini ancak eve gidip açınca gördüm " dedim. Tester'ı var dedi. Rafların en altındaki çekmeceyi açtı. Çekmecenin içi, kremler, testerlar, vb. kozmetiklerle doluydu. İşte burada bak, dedi. (şaka gibi) Müşteri olarak çekmeceleri mi karıştırayım, dedim. Güvenlik kameraları şahittir.
Firmada, müşteriye karşı ilgisizlik, yaratılan güvensizlik ve müşteri memnuniyetsizliği had safhada, kimse ilgilenmiyor.

Sevil 3.883 Okunma

Cevaplar

 • Sevil'in Teşekkür Mesajı30 Ocak 2017

  25.12.2016 Tarihinde Manisa Magnesia Gratis Mağazasından bir fondeten almıştım. Üründen memnun kalmadığım için değiştirmek istemiş fakat firma değişim yapmadığı için ürünü iade edememiştim. Geçen bu süreçte mağaza sorumlusu (müdür yardımcısı) Ayşe Hanım, sorunumla ciddi ve son derece hoşgörülü yaklaşımıyla yardımcı olmaya çalışmış ve elinden geleni yapmıştır. Baştan beri gösterdiği anlayış ve nazik yaklaşımı ile Mağaza Müdür Yardımcısı Ayşe Hanım'a (Soyadını bilmiyorum) çok teşekkür ediyorum. Sayesinde ürünümü değiştire bildim. Kurum yetkilileri güler yüzlü ve içten tavırlarıyla müşterisinin kalbini kazanmayı başaran böyle bir personelleri olduğu için çok şanslılar. Her şeyden önce müşteri ile nasıl iletişim kurulacağını ve insan ilişkilerini çok iyi bilen bir görevli. Keşke bütün personellerde Ayşe Hanım gibi olsa. Gratisin yetkilileri aracılığı ile Ayşe Hanım'a çok teşekkür ederim.

 • Sevil26 Ocak 2017

  Şikayet çözülmemiştir.

 • Sevil05 Ocak 2017

  Gratis hiçbir şekilde sorunumu çözmeye yanaşmıyor. Sattığı hatalı ürünü ne değiştiriyor ne de iade alıyor. Testersız ürün almayın. Tester sız ürünler ayıplı mal çıkıyor. Testerlarının kaldırılması bu yüzden

 • Gratis Temsilcisi30 Aralık 2016

  Değerli Müşterimiz, Yaşadığınızı belirttiğiniz konuyu tarafımıza ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Gerekli araştırmalar yapılarak en kısa sürede sonuç tarafınıza iletilecektir. Konuyu bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla. Gratis Müşteri Hizmetleri 0 850 210 6 900 [email protected]

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler