16 Eylül 2016

Gratis Ürün Değişikliği

Gratis Antalya Kaş'tan bayram indirimleri zamanı alışverişte teyzemin gözlerinin yaşı dolayısıyla iyi görememesinden şampuan yerine saç kremi alınmıştır. Alışverişten sonra yaklaşık 15 dakika içinde durumu fark edip, teyzemi de tekrar yormamak adına yeğeni olarak mağazaya gidip aynı fiyattaki şampuanı almayı ben rica edince, çalışan kişi yoğunluktan ötürü ertesi gün gelmemi söylemiştir.


İndirim süresinin veya ürünün tükenebileceğini hatırlattığımda sorun olmayacağı söylendiğinden çalışanlara zorluk çıkarmamak için bu teklif tarafımca kabul edilmiştir .ancak ertesi gün ürünü değiştirmek için gidildiğinde mağazanın yöneticisi olduğunu söyleyen personel, fark ödenmesi gerektiğini, başka türlü işlemi gerçekleştiremeyeceğini ifade etmiştir. Personel sebebiyle yaşanılan bu mağduriyet kurumsal bir firmaya yakışmamaktadır. Bu çözümsüz tavırlardan vazgeçilip mağduriyetlerin giderilmesi rica olunur.

Melike 376 Okunma

Cevaplar

  • Gratis Temsilcisi17 Eylül 2016

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle bize zaman ayırıp değerli tecrübelerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Yaşamış olduğunuz durum için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Gerekli önlem ve hatırlatmaların yapılabilmesi için ilgili birimlerimiz bilgilendirilmiştir. Gratis’ i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Gratis Müşteri Hizmetleri 0 850 210 6 900 [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön