26 Temmuz 2017

Gratis Tester Ve Çalışan Tutumu!

Mağazanıza deodorant alma amacı ile girmiş bulunmaktaydım. Migren gibi hassasiyet isteyen bir hastalığım olduğundan dolayı bu tarz ürünlerin kokusuna bakmam gerekmektedir. Kapaklarına sıkıp test etmeye başlamıştık ki adını öğrenemediğim bir sarışın kadın sıkmayınız diye uyardı. Buraya kadar her şey normal olmakla birlikte şikayetim bundan sonra başlıyor. Kadın reyondan uzaklaştı fakat tekrar sıkacakmışız bir hırsızı izlermiş gibi uzaktan bir şekilde izlemeye başladı.


Daha sonra üstü veya arkadaşı olduğuna inandığım bir başka kadına, 5 yaşındaki çocuğu şikayet edermiş gibi şikayet etti ve o kadın da başımızda beklemeye başladı. Sıkılmasın istiyorsanız tester koyun dedik fakat "bu bizim sorunumuz değil" şeklinde ters bir cevap aldık. Bu ters cevaplar ve bakışlar tarafıma yapılmış bir hakarettir. Gereğini tester sorununu hallederek ve çalışanlarınızı uyararak yapmanızı arz ederim.

Nilay 1.803 Okunma

Cevaplar

  • Gratis Temsilcisi27 Temmuz 2017

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle bize zaman ayırıp değerli tecrübelerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Yaşamış olduğunuz durum için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Gerekli önlem ve hatırlatmaların yapılabilmesi için ilgili birimlerimiz bilgilendirilmiştir. Gratis’ i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Gratis Müşteri Hizmetleri 0 850 210 6 900 [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön