06 Kasım 2017
#9760306

Gratis Tester Ürünü Olmadan Parfüm Satışı Ve Değişim Yapılmaması!

Burberyn'in parfümünü indirimli olduğu için almak istedim tester yoktu. İstediğim koku olup olmadığını nasıl bileceğimi sorduğumda. Zaten çok satan bir tane parfümleri olduğunu söyledi kasiyer bayan. Bende güvenip aldım. Açıp baktım istediğim koku değildi. Geri getirdiğimde kutusu açılmış olduğu için almadılar kullanmadığım halde. Müşteri hizmetlerini aradığımda. Mağazadan yetkili biriyle görüşmek istediler.


Telefona sorumlu kişiyi verdiğimde söylediği şuydu; tester olmadığı için başka mağazaya yönlendiriyoruz. Kokusuna bakıp gelsin diye. Başka mağaza? Airport AVM de bir tane Gratis var zaten. Telefonda yetkili bir sürü yalan söyledi yüzüme baka baka kendini kurtarmak için. Dedim ki Gratis'e yakışmıyor müşteri kaybediyorsunuz. Umurunda bile olmadı. Çok kabalar. Yalan söylüyorlar. İş ahlakı diye bir şey yok. Mağdurum. Bir daha asla alışveriş yapmayacağım. Helal etmiyorum.

Nurten Nurten 4.210 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Nurten06 Kasım 2017

    Sonuç? Bu konuda ne yapmayı düşünüyorsunuz?

  • Gratis Temsilcisi06 Kasım 2017

    Değerli Müşterimiz, Yaşadığınızı belirttiğiniz konuyu tarafımıza ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Gerekli araştırmalar yapılarak en kısa sürede sonuç tarafınıza iletilecektir. Konuyu bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla. Gratis Müşteri Hizmetleri 0 850 210 6 900 [email protected]

Ziyaretçi Yorumları