sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Gratis Tarfaından  Teslimatı Yapılmayan Ürün

Nurgül Nurgül21 Kasım 2020 21:10

07.11.2020 'de %50+10 indirim döneminde Gratis mağazalarının kalabalık olacağı düşüncesiyle virüs dönemi dolayısıyla internetten alışveriş yaptım günlerce bekledim kargo şirketine ulaştı 1 hafta daha geçti ürünlerim hala gelmedi sonra takibini yaptığımda iadeye düştüğünü söylediler.

Adresten kaynaklı olabilir dediler adresim çok açık bir AVM'nin hemen girişiydi ve sürekli açık bulunan bir yer Gratis müşteri hizmetlerini arayıp iade istemediğimi söyledim adrese tekrar gönderiyoruz dediler ama adrese tekrar yönlendirmediler iadesi yattı 12 gün kadar bekledim indirimi de kaçırdım bir daha ınternet üzerinden alışveriş yapmayı düşünmüyorum süreç böyle olmasa beklemez mağazadan alışveriş yapardım indirimi kaçırdım kesinlikle bir daha yapmayacağım.

  • - Görüntüleme
full-star empty-star empty-star empty-star empty-star
1/5

Cevaplar

Gratis Logo Gratis 23 Kasım 2020 12:34

Değerli Müşterimiz, Yaşadığınızı belirttiğiniz konuyu tarafımıza ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Gerekli araştırmalar yapılarak en kısa sürede sonuç tarafınıza iletilecektir. Konuyu bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla. Gratis Müşteri Hizmetleri 0 850 210 6 900

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler