Gratis Saygısız Tavır ve Üslup

İşıl İşıl 28 Temmuz 22:10

Bugün akşam 8 buçuk civarında gittiğim Ankara Turan Güneş Bulvarı üzerindeki Gratis mağazanızda çalışanlardan birinin (başı kapalı olan hanımefendi) sürekli ikaz etme çabası beni sinirlendirdi. Kendisi ben içeriye girerken bile maske takmazken ben ürünleri incelerken sürekli yanımda bulunup beni çocuk gibi azarlar gibi tavırları hoşuma gitmedi. 

Üstüne üstlük ürünleri incelemeyin virüs var sonuçta demesi de cabası. Bir müşteriyle neden böyle bir üslupta konuşuluyor anlamadım. Ürünlere bakarken de sürekli peşimde olmaları da çok rahatsız etti beni. Ben müşteri olarak ürünlere bakmayacaksam, ürünleri incelemeyeceksem o zaman neden ürünü alayım ki? Kimse sizi zorla çalıştırmıyor, mutsuzsanız çalışmayın. 

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi

Cevaplar

Gratis Logo Gratis 29 Temmuz 10:24

Değerli Müşterimiz, Öncelikle bize zaman ayırıp değerli tecrübelerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Yaşamış olduğunuz durum için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Gerekli önlem ve hatırlatmaların yapılabilmesi için ilgili birimlerimiz bilgilendirilmiştir. Gratis’ i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Gratis Müşteri Hizmetleri 0 850 210 6 900 [email protected]

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler