14 Nisan
#11844665

Gratis Personeli Yardımcı Olmadı!

14.04.2019 tarihinde Üsküdar şubeye gittim. Duş jeli 10 TL üzerine indirimli idi kasadaki A*** hanım tek alabilir miyim sordum hayır alışveriş yapın dedi. TM müşteri yüklü alışveriş yaptı rica ettim size elden ödeme yapayım alayım diye olur dedi. Fakat sizin kasadaki bayan bana yardımcı olmamak için resmen uğraştı ve gülüşü çok çirkindi. Yine de bana yardımcı olmadı bende 10 TL'den fazla alışveriş yaptım kasada bunları söyledim.


Yine aynı tavırla yardımı bırak özür diler o sırada daha yetkili geldi ve tek istediğim ürünü alışveriş yapmadan verebileceğini söyledi. Madem oluyor kasadaki A**** hanım müşteriye yardımcı olmamak gibi inatlaşıp gülmesi çok çirkin yine de bütün alışverişi yaptım ama bir daha oraya ne gider ne tavsiye ederim. İlk önce kalite personelle güler yüzle olur. Daha kaliteli ve bilgili personel çok önemliymiş.

Nurcan Nurcan 1.512 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Gratis Temsilcisi15 Nisan

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle bize zaman ayırıp değerli tecrübelerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Yaşamış olduğunuz durum için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Gerekli önlem ve hatırlatmaların yapılabilmesi için ilgili birimlerimiz bilgilendirilmiştir. Gratis’ i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Gratis Müşteri Hizmetleri 0 850 210 6 900 [email protected]

Ziyaretçi Yorumları