15 Şubat
Yorum Yap
#11594381

Gratis Personeli Saygısız!

15 Şubat cuma günü oldukça sakin bir saat diliminde Marmara Forum Gratis'ten yapmış olduğum 5 ürün (6 parça) ürünümü aldıktan sonra fişini kontrol ettiğimde 5 ürünün de fiyatlarının farklı olduğunu gördüm. Durumu mağaza personeline ilettikten sonra beni mağaza müdür yardımcısına yönlendirdiler. Müdür yardımcısı olan G** hanım durumu düzeltmek adına yaptığı tek şey barkod farkı olan almış olduğum tek bir ürünün farkını sadaka verir gibi elime tutuşturmak oldu.


Yanlış yere koyulan ve ismi aynı olan fiyat farkının olduğu diğer ürünlerin açıklamasına ise mağazasında engelli personeli olduğunu söyleyerek sorumluluğu başka bir yere atarak yapılan hatalar silsilesini savunarak mağaza içinde sesini yükseltmiştir. Ben müşterilerin rahatsız olmaması için elimden geldiğince sessiz olmaya gayret ederken bir personelin bunu düşünmemesi sanki kabahatlinin ben olduğunu düşündürecek şekilde yaklaşması çok can sıkıcı olmuştur. Bu personel hakkında elimden geldiğince sonuç alana kadar şikayet edeceğim.

Seyma Seyma 973 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Gratis Temsilcisi15 Şubat

    Değerli Müşterimiz, Yaşadığınızı belirttiğiniz konuyu tarafımıza ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Gerekli araştırmalar yapılarak en kısa sürede sonuç tarafınıza iletilecektir. Konuyu bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla. Gratis Müşteri Hizmetleri 0 850 210 6 900 [email protected]

Ziyaretçi Yorumları