21 Şubat
#11620603

Gratis Personel İndirimli Ürünleri Saklıyor!

Bu şikayetim Türkiye genelindeki tüm şubeler içindir. Özellikle The Balm markasına ait ürünlerde iyi indirimler olduğunda mağazalarda ürün bulunamıyor. Çünkü mağaza personeli (müdürler dahil) bu ürünleri çekmecelerde tutup kendilerine 5'er 10'ar ayırıyorlar. Ve daha sonra bu ucuza getirdikleri ürünleri üzerine kar koyup 2. el satış sitelerinde satıyorlar. Müşteri gelip ürün sorduğunda kalmadığını söylüyorlar fakat çekmeceler ürün dolu. Reyon görevlileri adeta çekmece bodyguard'ı kesildi. Çalışanlarınızı karşınıza alıp çeki düzen verin. Müşteri bu yüzden artık Gratis'ten alışveriş yapmak istemiyor. Sözlük platformlarında hakkınızda yazılanları lütfen takip edin.


Bir diğer konu da çalışanlarınızın tester olmayan ürünleri açıp müşteriye göstermesi, denetlemesi. Ürün bir kere açıldığında hava almış oluyor ve kullanım ömrü başlamış oluyor. Müşteri satın alana kadar kuruyabiliyor o ürün (bir de hijyen tarafı var). Çalışanlarınızı hem bu açıdan hem de hijyen konusunda lütfen bilgilendirin.

Ebru Ebru 1.788 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Gratis Temsilcisi21 Şubat

    Değerli Müşterimiz, Yaşadığınızı belirttiğiniz konuyu tarafımıza ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Gerekli araştırmalar yapılarak en kısa sürede sonuç tarafınıza iletilecektir. Konuyu bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla. Gratis Müşteri Hizmetleri 0 850 210 6 900 [email protected]

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler