15 Nisan
#11849532

Gratis Pelican AVM Şubesi Personel Saygısızlığı!

Avcılar Pelican AVM Gratis mağaza müdürü T** G*** adlı yetkili kişi deodorant alımı esnasında “ürünleri sıkmıyoruz “ diye hoş olmayan bir tavırla uyarı yaptı. Çünkü her markanın ve her deodorantın tester ürünü yoktu stantta sadece Nivea men bölümüne ait üç adet tester var ve çalışmıyor. Bu sebeple farklı bir deodorant sıktık. Öncelikle kendisine o zaman kapakları akıllı alarm sistemi ile stokları açmadan bantlasaydınız diye uyarıda bulunduk. Mağaza MS cevaben alaycı bir tavırla "herkes sizin gibi sıkarsa oho" diye cevap verdi. O zaman uyarı yazısı yazmaları konusunda dilekte bulunduk.


Sonuç olarak sıktığımız deodorantı aldık. Aldığımız ürünü söyleyince ve ayrıca ismini aldığımızı kendisine ifade edince onca müşteri içerisinde "iyi yapmışsınız" diyerek alaycı bir şekilde cevap verdi.


Uzun lafın kısası Gratis gibi kurumsal bir firmada halkla ilişkileri zayıf olan bir kişinin üstelik mağaza müdürü olarak görev yapması size yarar sağlamayacağı aşikar ortada. Lafını söyleyip içeri giden liderlik vasfının bu olmadığı hatırlatırız. Yönetici ve personel eğitimlerinizin sıklaştırılması temennimizdir. Bu şubenizden alışverişimiz söndür. Belki Gratis'ten!

Selin Selin 1.425 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Selin22 Nisan

    Geliştirmeniz zayıf

  • Gratis Temsilcisi15 Nisan

    Değerli Müşterimiz, Yaşadığınızı belirttiğiniz konuyu tarafımıza ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Gerekli araştırmalar yapılarak en kısa sürede sonuç tarafınıza iletilecektir. Konuyu bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla. Gratis Müşteri Hizmetleri 0 850 210 6 900 [email protected]

Ziyaretçi Yorumları