31 Ekim 2016 #6805579

Gratis Müşterilerle Dalga Geçiyor!

İki gün önce Gratis Nazilli şubesinden aldığım Benri marka el kremi, bir kremde bulunması beklenen en temel özelliği (nemlendirme) ihtiva etmediği için iade etmek üzere ürünü mağazaya götürdüm. Prosedür gereği merkezle yazışma yapmak durumunda olduklarını söyleyerek konuyu gündeme alacaklarını söylediler, uluslararası mesele değil yanlış anlaşılmasın sadece 4-5 TL' lik bir kremden bahsediyorum (!) Nihayet yapılan yazışmalar sonucu memnuniyetsizliğin iade nedeni olmadığını söyleyerek talebimi geri çevirdiler. Kremin nemlendirme özelliği olmamasını normal sayan, memnuniyetsizliği iade için yeterli görmeyen Gratis firması müşterilerle resmen dalga geçiyor. Gratis kart üyeliğimi iptal edip W*** kart edineceğim.

Burcu 4.564 Okunma

Cevaplar

  • Burcu03 Kasım 2016

    Tüm cevaplarınız matbu olarak hazırlanmış aynı metinden oluşuyor. Sırf cevaplamış olmak adına yazılan, sonuç olarak müşteriye hiçbir zaman dönüş yapılmayan cevaplar yazıp müşteriyle dalga geçmeye devam etmemenizi tavsiye ederim.

  • Gratis Temsilcisi31 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Yaşadığınızı belirttiğiniz konuyu tarafımıza ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Gerekli araştırmalar yapılarak en kısa sürede sonuç tarafınıza iletilecektir. Konuyu bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla. Gratis Müşteri Hizmetleri 0 850 210 6 900 [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön