16 Ağustos 2013

Gratis Mağaza Sorumlusunun Davranışı Rahatsız Ediyor!

Ben Maltepe Carrefour Gratis'teki mağaza sorumlusundan şikayetçiyim. Ben her zaman Gratis'ten düzenli alışveriş yapan biriyim ve sadece Maltepe Carrefour mağazasına gidiyorum ama son zamanlarda çok soğudum ve gitmek istemiyorum oradaki mağaza sorumlusunun davranışı beni çok rahatsız ediyor yaka kartında S. yazıyordu ve öğrendim ki mağaza sorumlusuymuş.

O bayanın çok rahatsız edici hareketleri var beni hep takip ediyor sanki bir şey çalacakmışım gibi ve ben bu davranışı çok yanlış buluyorum bir daha da o mağazaya gitmeyeceğim onun gibi kişiler mağazadan Gratis'ten bizim gibi müşterileri soğutuyorlar. Gereğinin yapılmasını istiyorum.

Aslıhan 425 Okunma

Cevaplar

  • Gratis Temsilcisi19 Ağustos 2013

    Sn.Müşterimiz, Şikayetiniz ilgili yetkili ile paylaşılmış olup, gerekli uyarı ve bilgilendirmeler gerçekleştirilmiştir, Saygılarımızla, Gratis Müşteri Hizmetleri 444 6 900 [email protected]

  • Aslıhan17 Ağustos 2013

    Bana dönüş yapılmasını kesinlikle istemiyorum personelinize bunu iletin.böyle insanların o mağazada kalması demek müşterinin olmaması demektir.Benim gibi bir çok müşteri kaybediyorsunuz..!

  • Gratis Temsilcisi16 Ağustos 2013

    Sn.Müşterimiz; Şikayetiniz tarafımıza ulaşmış olup, ilgili yetkililere iletilmiştir,tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla, Gratis Müşteri Hizmetleri 444 6 900 [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön