14 Ekim 2016 #6688315

Gratis Kusurlu Ürün

09/10/2016 tarihinde Antalya/ Kaş Gratis mağazasından 35,90 TL'ye Loreal süper lınermat-matic marka kalem aldım. Aldığım gün süreyim dedim çıt kırıldı. Ucunu açtım tekrar kırıldı. 5 gün boyunca kalem birkaç kere sürerken kırıldı. Ve bitti. Bugün (14/10/2016) mağazaya gittim görevli hanım düşürmüşsünüzdür, değişim ya da iade alamayız dedi. Gratis müşteri hizmetlerini arardım, Loreal firmasını arayın, bizimle ilgili değil dedi.


Ya daha eve gittim, ilk sürerken kırılmaya başladı. Kalem kendi içinde defalarca çatlamış. Düşürsem ben bilmez miyim? Yıllardır kozmetik ürün kullanıyorum. Ürün ambalajındaydı alırken açıp bakamıyorsun ki. Belki başka bir müşteri ya da görevli düşürdü ne malum. Vallahi kaş'ta böyle bir mağaza açıldı diye sevinmiştik. Asla bir daha oraya adımımı atmam. Oradaki görevliler de asık suratlı, ilgisiz ve ürünler hakkında doğru düzgün bilgi sahibi değiller. G** g** ş**.

Mehmet 1.299 Okunma

Cevaplar

  • Gratis Temsilcisi25 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Yaşadığınızı belirttiğiniz konuyu tarafımıza ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Gerekli araştırmalar yapılarak en kısa sürede sonuç tarafınıza iletilecektir. Konuyu bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla. Gratis Müşteri Hizmetleri 0 850 210 6 900 [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön