15 Ocak 2016
#4661526

Gratis İndirimi Uygulamayan İlgisiz Çalışanlar

Yeni açılan Van AVM' deki Gratis mağazanıza, sizlerin sosyal medya üzerinden indirim haberi ve broşürü ile gidiyorum ama maalesef oradaki ilgisiz çalışanlarınız indirimi kabul etmeyerek başka şehirlerde geçerli olduğunu söylüyorlar.


Bu şekilde hiç bir indiriminizden yararlanamıyoruz. Çalışanlar fiyatları bilmiyor, ilgilenmiyor, ürünler hakkında hiçbir fikirleri, yanlış yönlendiriyorlar. İnanın burada Gratis'ten soğuduk, babalarının mağazası gibi davranıyorlar.


Yanıma hiç bir şekilde Gratis çalışanını temsil etmeyen bir bayan gönderdiler, bayan leş gibi soğan kokuyor, ürünleri, markaları bilmiyor. Lütfen kurumsal bir mağazaysanız bu durumla ilgilenin. Yoksa çok müşteri kaybı yaşarsınız.

Osman Osman 651 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Gratis Temsilcisi15 Ocak 2016

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle bize zaman ayırıp değerli tecrübelerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Yaşamış olduğunuz durum için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Gerekli önlem ve hatırlatmaların yapılabilmesi için ilgili birimlerimiz bilgilendirilmiştir. Gratis’ i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Gratis Müşteri Hizmetleri 0 850 210 6 900 [email protected]

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler