Gratis Hatalı Ürün Satışı Gerçekleştiriyor!

Başak Başak06 Nisan 2019 22:02

Bakırköy İstanbul Caddesi mağazanızdan 14 Şubat 2019 tarihinde almış olduğum Maybelline palet far eve gittiğimde farın yuvasından çıkmış olduğunu gördüm. Çalışan biri olarak çok fazla vaktim olmadığı için en yakınımda bulunan Axis AVM'den ürünün değişimi için yardım istedim. Fişle birlikte geldiği de yardımcı olunacağı söylendi. 1 hafta sonra tekrar gittiğimde fişimin olmadığını bildirdim fişim olmayınca hiçbir şekilde yardımcı olunamayacağı söylendi. 1 hafta sonra alışveriş için gittiğimde durumumu başka bir personelinize bildirdim oda müşteri hizmetlerinden fiş numarası alırsanız yardımcı oluruz dedi.

Fiş numarasını müşteri hizmetlerinden aldım. Bu seferde 30 günü geçtiği için de yardımcı olamayacağını söylediler. Müşteri hizmetlerini tekrar aradım mağazanın inisiyatifi dahilinde değişim olunacağı söylendi. Mağaza değişimi yapmıyor müşteri hizmetleriniz kötü bir usulle konuşuyor. Zaten ürünün üretim hatası varmış ben hatalı ürünle mağdur oldum. Bana yardımcı olmanızı rica ediyorum. Ürünü hiç kullanmadım. Sürekli markanızı tercih ediyor alışveriş yapıyorum. Yanlış bilgi mağduru ve hatalı ürüne para veren bir tüketici olmak istemiyorum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Başak 07 Nisan 2019 12:39

Bakırköy İstanbul Caddesi mağazanızdan 14 Şubat 2019 tarihinde almış olduğum Maybelline palet far eve gittiğimde farın yuvasından çıkmış olduğunu gördüm. Çalışan biri olarak çok fazla vaktim olmadığı için en yakınımda bulunan Axis AVM'den ürünün değişimi için yardım istedim. Fişle birlikte geldiği de yardımcı olunacağı söylendi. 1 hafta sonra tekrar gittiğimde fişimin olmadığını bildirdim fişim olmayınca hiçbir şekilde yardımcı olunamayacağı söylendi. 1 hafta sonra alışveriş için gittiğimde durumumu başka bir personelinize bildirdim oda müşteri hizmetlerinden fiş numarası alırsanız yardımcı oluruz dedi. Fiş numarasını müşteri hizmetlerinden aldım. Bu seferde 30 günü geçtiği için de yardımcı olamayacağını söylediler. Müşteri hizmetlerini tekrar aradım mağazanın inisiyatifi dahilinde değişim olunacağı söylendi. Mağaza değişimi yapmıyor müşteri hizmetleriniz kötü bir usulle konuşuyor. Zaten ürünün üretim hatası varmış ben hatalı ürünle mağdur oldum. Bana yardımcı olmanızı rica ediyorum. Ürünü hiç kullanmadım. Sürekli markanızı tercih ediyor alışveriş yapıyorum. Yanlış bilgi mağduru ve hatalı ürüne para veren bir tüketici olmak istemiyorum.

Gratis Logo Gratis 07 Nisan 2019 11:24

Değerli Müşterimiz, Yaşadığınızı belirttiğiniz konuyu tarafımıza ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Gerekli araştırmalar yapılarak en kısa sürede sonuç tarafınıza iletilecektir. Konuyu bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla. Gratis Müşteri Hizmetleri 0 850 210 6 900 [email protected]

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler