10 Eylül 2014
#2681442

Gratis Gratisten Aldığım Solingen Marka Et Pensim Paslandı!

5 ay önce Gratis'ten Solingen marka çelik et pensi aldım, denediğimde pens kesmiyordu. Ertesi gün götürdüm satıcı arkadaş denedi ve değiştirdi 5 ay sonrasında pensin büyük bir kısmı hatta ağzı dahil paslandı, ilk defa çeliğin paslandığını görüyorum ve tetanos yapabilir.


Gratis kullanıcı hatası diye geri gönderdi! Müşteri hizmetlerini aradım ve ben daha önce bu markayı 7 yıl kullandım ve hala sağlam duruyor sadece biraz köreldi oda normal, sizin orijinal marka sattığınızı düşünmüyorum dedim karşılık olarak ben orijinal yada sahte diyemem yetkim yok dedi.


Sorunumun çözülmesini (İade alınma) aksi taktirde Solingen merkeze (Almanya) marka adı altında sağlıksız sahte ürün satıldığını bildireceğim!

Merve Merve 1.736 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Gratis Temsilcisi11 Eylül 2014

    Sayın Yetkili, Müşterimizin talebini bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz, Müşterimizin talebi ilgili bölüm ve yetkililere iletilmiştir. Gerekli araştırmalar yapılarak en kısa sürede sonuç müşterimize iletilecektir. Konuyu bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla. Gratis Müşteri Hizmetleri 0 850 210 6 900 [email protected]

Ziyaretçi Yorumları