sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Gratis Efsane İndirim Günü Aldığımız Ürünlerin Bize Sormadan İptal Edilmesi!

Adem Adem14 Ekim 20:52

Efsane indirim günü 15 parça ürün aldık yoğunluktan dolayı 15 günü dediniz 16. İş günü siparişlerimiz kargoya verildi yani toplamda 20 gün bekledik ses etmedik, kargoya verildikten 2 gün sonra iade yapılmış kime sordunuz iade için kargoyu verdiğiniz yerden hiç oynamadan iade deniliyor. Biz ürünleri istiyoruz para iadesi değil boşa mı bekledik 20 gün, oradan gelecek diye bir şey almadık mağdur kaldık ortada. 

Madem altyapınız yok kendinizi neden  kötü  duruma düşüyorsunuz efsane indirim kaosa döndü ürünlerim gelmezse bir daha da asla alışveriş yapmayacağım çevreme de yaptırmayacağım. Bu arada iade mesajından sonra müşteri hizmetlerini aradık ulaşamadık. 

Twitter'dan destek hattından form doldurduk ne arayan var ne soran çözüm istiyoruz rezillik değil ,mağduriyetimizi lütfen telafi edin, ürünleri en kısa sürede gönderiniz.

  • - Görüntüleme
  • 1Yorum
empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5

Cevaplar

profile-icon Adem 15 Ekim 10:57

Bir daha asla tercih etmeyeceğim altyapınız yok insanları da kendinizde rezil etmek için böyle bir kampanya başlattık deseydiniz hiç bulaşmazdık yalandan ürün kırılmış hasarlanmış salak var karşınızda zaten...

Gratis Logo Gratis 15 Ekim 10:39

Değerli Müşterimiz, Öncelikle bize zaman ayırıp talebinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Ürünleriniz kargoda hasarlandığından dolayı iade işlemi alınmıştır.Ürün depoya ulaştıktan sonra kartınıza iadenizin yansıma süreci 3-7 iş günü arasında olmaktadır. Gratis’ i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Gratis Müşteri Hizmetleri (0 850) 210 6 900

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Adem 15 Ekim 10:54  

    Siz dalgamı geçiyorsunuz insanlarla... İnşallah en kısa sürede bu kadar mağdur ettiğiniz insanların ahı tutarda yerin dibinde bulursunuz kendinizi reziller. Bir de hazır mesajı yapıştır dur bizde çözüm arıyoruz hata bizde.

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler