02 Ocak 2015
#2936559

Gratis Çalışanları Çok Kaba

Gratis indiriminden aldığım Loreal rujun ambalajını açtığımda kullanılmış olduğunu fark ettim. Üzerinde birkaç kat faklı bant vardı. Ürünü Gratis'e aynısı ile değiştirmek istediğimi söylediğim fakat aynı ruju bulamadım. Kasadaki çalışan istediğiniz ürünle değiştirebiliriz dedi, bende başka bir şeyle kasa sırasında epey bekledim, ödemeye geldiğimde kasadaki çalışan muhtemelen üsleri olan bir bayanı çağırdı. Bayan ürünü açıp baktı ve bu kullanılmamış spot ışıklarından erimiş dedi ama üzerindeki pürüzden kullanıldığı apaçıktı. O bayan beni herkesin önünde yalancı konumuna düşürdü. 20 TL için uğraşmam ama kadının bu saygısızlığı beni çok sinirlendirdi.

Banu Banu 844 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Gratis Temsilcisi05 Ocak 2015

    Sayın Yetkili, Müşterimizin talebini bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz, Müşterimizin talebi ilgili bölüm ve yetkililere iletilmiştir. Gerekli araştırmalar yapılarak en kısa sürede sonuç müşterimize iletilecektir. Konuyu bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla. Gratis Müşteri Hizmetleri 0 850 210 6 900 [email protected]

  • Banu01 Ocak 2015

    Ayrıca çalışanlar müşterilerin yanında birbirleriyle yüksek sesle kavga ediyor. Uygun fiyatlı ürün satıyor olmak profösyonel olmamayı gerektirmez Gratis.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler