12 Şubat 2016

Gratis Çalışanın Kabalığı!

Ger zaman alışveriş yapmış olduğum Gratis Yalova şubesinde geçtiğimiz gün alışveriş yapmıştım ertesi günde unuttuklarımı almaya gittim ve seçenekler az olduğundan başka bir ildeki Gratis mağazasında dahaa çok seçeneğin olduğunu konuşuyorduk arkadaşımla, kasada ödeme yapma esnasında kasiyer muhabbetimize dahil olarak "bizim daha çok müşterimiz var "diyerek çıkıştı bana, fikir beyanında bulunamayacak mıyız?

Ukala tavırlar, alaycı gülümsemeler, bunlara bu yüzü kim veriyor? Gerekenin yapılmasını istiyorum bu kaç oldu, iki üç parça değil yüksek tutarlarda alışveriş yapan ve sürekli bir müşteri olmama rağmen bu yetersiz eğitime sahip olan çalışan nedeni ile tüm sevkim kaçıyor.

Geçtiğimiz gün aynı ürünü kasadan iki kez geçirmişler tek almama rağmen fazla ödeme yaptım ve bunu dahi vurmadım yüzlerine kalabalık oluyor, insanlık hali dedim geçtim ama terbiyesizliğe katlanamıyorum, cezai işlemler uygulansın.

Zeynep 553 Okunma

Cevaplar

  • Gratis Temsilcisi12 Şubat 2016

    Değerli Müşterimiz, Yaşadığınızı belirttiğiniz konuyu tarafımıza ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Gerekli araştırmalar yapılarak en kısa sürede sonuç tarafınıza iletilecektir. Konuyu bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla. Gratis Müşteri Hizmetleri 0 850 210 6 900 [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön