21 Ekim 2018
#11055848

Gratis Çalışanı Kaba Ve Saygısız Davranışı!

Edirne Erasta AVM'de bulunan Gratis mağazasına 19.10.2018 tarihinde gittim. Birkaç ürün aldıktan sonra parfüm bölümüne gittim ve kardeşime parfüm almak için Adidas parfümlerine baktım bir parfümü tester sanıp bileğime sıktıktan sonra bir çalışan (adına o anki stresle ve şaşkınlıkla bakamadım) herkesin içinde bağırarak o tester mi dedi ben de bilmiyorum öyle mi deyince hayır tester olmayan ürünleri açamazsınız neden açtınız dedi ben de denemek istedim dedim o da bir daha yapmayın dedi ben de parfümü yerine koyarken sanırım almayacaksın deyip parfümü bir hızla alıp gitti.


Herkesin içinde beni küçük düşürdü çok kaba konuştu ve utanarak uzaklaşmak zorunda kaldım. Bu nasıl bir saygısızlık düzgün ve güler yüzlü bir şekilde cevap verebilirdi. Ben güler yüzlü bir şekilde konuştum ama aynı muameleyi göremedim. Ayrıca ürünleri kasaya verirken çalışanların kendi arasında müşterilerle dalga geçip aşağılanması moralimi bozdu.

Eylül Eylül 4.156 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Gratis Temsilcisi21 Ekim 2018

    Değerli Müşterimiz, Yaşadığınızı belirttiğiniz konuyu tarafımıza ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Gerekli araştırmalar yapılarak en kısa sürede sonuç tarafınıza iletilecektir. Konuyu bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla. Gratis Müşteri Hizmetleri 0 850 210 6 900 [email protected]

Ziyaretçi Yorumları