03 Haziran
#12068666

Gratis Brandium Çalışanlarının Kabalığı!

Gratis Brandium şubesine bronzlaştırıcı sprey almaya gittim, bulamadım satış temsilcisi reyonu gösterdi yanımdan ayrıldı, baktım 3 tonu vardı 2 numaralı ürünün etiketi bandrolü yok, üzerinde herhangi bir etiket olmadığı için denemek amacıyla kapağını açtım, kasadan bir bağırtı koptu, onlar denenmiyor diye, pardon dedim kapağını kapattım, daha sonra yanımdan ayrılan satış danışmanı geldi, tester olup olmadığını sordum, tavırlı tavırlı yok tester dedi kapağı açık olanı selobantla bantladı, ben başka bir tane aldım, kasaya gittim.


Ama kasaya giderken kasadaki arkadaşlarıyla bakışıp bir şeyler yaptılar anlamadım. Ürünün ödemesini yaptım, önüme koydukları ürün bantlanmış olan daha önce açılmış olan ürün. Bu ürünü almadığımı ne yapmaya çalıştıklarını sorduğumda siz bunu sıktınız dediler, ama sadece ürün açık olduğu için kapağını açmıştım, bana kendi hataları olan ürünü zorla satmaya çalıştılar.


Mağazada kameralar var incelensin, bana yalancı muamelesi yapamazlar. Kullanılmaz dediklerinde zaten ürünü bıraktım. Reyondaki ürünler çalışanların sorumluluğu altındadır, bandrolü etiketi olmaması tester zannetmeme sebep olmuştur. Onların hataları benim mağduriyetim olamaz.


Kaldı ki kasada bana bu şekilde terbiyesizlik yapmalarını kabul edemem. Ürünü iade etmek istediğimi söylediğimde kasada 20 dakika beni beklettiler kredi kartına iade yapamadılar ve bana nakit verdiler, bu hiç doğru bir uygulama değil, müşteri bu şekilde zora sokulmaz.


Mağduriyetimin nasıl giderileceğini çok merak ediyorum. Gerçekten çalışanların kendi hataları karşısında bu kadar katakullili işlere girişmesi inanılmaz. Gratis firmasının indirimler dışında mağazalarını bir kontrol etmesi, çalışanlarının bu tavırlarını gözden geçirmesi gerekir. Çalışanların isimleri mevcut. Ürün ve fişler de görüntü olarak elimdedir.

Nurcan Nurcan 997 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Gratis Temsilcisi03 Haziran

    Değerli Müşterimiz, Yaşadığınızı belirttiğiniz konuyu tarafımıza ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Gerekli araştırmalar yapılarak en kısa sürede sonuç tarafınıza iletilecektir. Konuyu bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla. Gratis Müşteri Hizmetleri 0 850 210 6 900 [email protected]

Ziyaretçi Yorumları