07 Mart 2018
#10206589

Gratis Ankara Küçükesat Kaba ve Gereksiz Müdür Hareketleri

06.03.2018 reyonda tester göz kalemi bakarken başıma gelip elimden alıp ' kapağını kırarsınız ben açıyım ' diyen kapak elinde geri vermemi bekleyen, ne arıyordunuz diye bir de anlamsız soru soran, sonradan müdür olduğunu öğrendiğim gereksiz hareket yapan kişi. Hayatımızda ilk defa kalem kapağı açmıyoruz. Başka müşterilerin yanında tepeme dikilip öğretici bir tavırla 10 TL'lik tester kapağını kıracağımı söylemek yerine müşteri ilişkileri ve düzeniyle ilgilenmeli. Başka zaman olsa soru soracak birini bulamıyoruz.


Müşteri ilişkilerine şikayet ettim. Cevap olarak ' Kameralardan bakıldı sadece 26 saniye aranızda iletişim olmuş ve müdürün agresif hareketi yok. Ama yinede kendisine iletildi. ' denildi. Ne yapacaktı birde agresif hareket yapıp üstüme gelip hakaret eden modelleri de mi var bunların? Neyse iyi atlattık mı demeliyiz. Gratis'ten son alışverişimdi. Ne de olsa yapan çok değil mi, önemsiziz.

Gökçen Gökçen 1.077 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Gratis Temsilcisi07 Mart 2018

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle bize zaman ayırıp değerli tecrübelerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Yaşamış olduğunuz durum için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Gerekli önlem ve hatırlatmaların yapılabilmesi için ilgili birimlerimiz bilgilendirilmiştir. Gratis’ i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Gratis Müşteri Hizmetleri 0 850 210 6 900 [email protected]

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler