Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
Gratis ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Buse sonucu yetersiz buldu

  • profile
1 Destekçi

Gratis 3 Gündür Sipariş Hazırlanıyor Yazısı

398
Buse
Buse 2 hafta önce

23 Mayıs'ta sipariş verdiğim ürün 3 gündür hala hazırlanıyor olarak görünüyor ve mağazadan teslim alacağım. Halbuki ne bu yavaşlık, anlam veremedim. Bir an önce işlemin hızlanmasını rica ediyorum ve bir daha da online uygulamadan bir şey alacağımı düşünmüyorum.

Gratis Logo
Gratis2 hafta önce
  • profile
1 Destekçi

Benzer Şikayetler

profile
112
1 gün önce

Gratis Siparişim Günlerdir Hazırlanıyor Aşamasında

Gratis onlinedan 4 gün önce alışveriş yaptım. 4 gündür sipariş hazırlanıyor. Hızlı gelsin diye mağaza teslimi seçtim. Alt tarafı gidip kendim alacağım neden bu kadar uzuyor. Bu nasıl sistem?! Lütfen yardımcı olun günlerdir bekliyorum. Şaka gibisiniz, umarım çözüm bulunur.

Gratis Siparişim Günlerdir Hazırlanıyor Aşamasında
profile
Ahu
250
2 gün önce

Gratis, Siparişim Teslim Edilmedi.

21 Mayıs'ta Gratis online mağazadan sipariş oluşturdum. Hala teslim almadım. Web sayfasından kontrol ettiğimde sipariş hazırlanıyor yazıyor. Hafta sonu müşteri hizmetlerini aradım kargoda dedi. Bugün tekrar aradım müşteri hizmetlerini sevkiyat halinde dediler.

  • profile
  • profile
2 Destekçi
profile
192
1 hafta önce

Gratis Siparişin Uzun Zamandır Hazırlanamaması

Gratis'ten online alışveriş yaptım daha çabuk hazırlanacağını düşünerek, görünen o ki yanılmışım. Üstünden bir hafta geçmesine rağmen hala sipariş hazırlanıyor olarak görünüyor. Mağazadan teslim seçeneğini kullanarak sipariş ettim daha çabuk olur dedim. Müşteri hizmetlerini aradım iki defa ikisinde ...

profile
129
1 hafta önce

Gratis Ürünün Müşteri İsteği Dışında İptali

Gratis.com online sitesinden bir ay önce aldığım ve Anneler Günü gibi özel bir gün için alım yaptığım ürün yaklaşık 1 ay geçmesine karşın önce resmi 15 iş gününü doldurması gerektiği bahanesi, sonrasında ise ne bir mesaj ne de mail ile dönüş yapmayan saygıdan ve müşteri memnuniyetinden haberi olmaya...

profile
78
1 hafta önce

Gratis Siparişim Hazırlanıyor, Ne Zaman Kargoya Verilecek?

3 Mayıs günü online olarak ürün siparişi yaptım. Bugün 30 Mayıs ve siteye baktığımda hala sipariş hazırlanıyor olarak görünüyor. Tam olarak ne zaman ürünü kargolamayı düşünüyorsunuz? Eğer göndermeyecekseniz veya ürün elinizde mevcut değilse neden satışa sunuyorsunuz?

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .